Downtown Condado Tropical Studio
| Wi-Fi | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Rekreacja Park wodny Stoły bilardowe | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia |
| Hotel przyjazny dzieciom Łóżeczka dla dzieci | Dostęp dla wózka inwalidzkiego Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich | Klimatyzacja |
Downtown Condado Tropical Studio San Juan o powierzchni 46 m² oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi. Pierwszorzędna lokalizacja w pobliżu muzeum. Dworzec kolejowy Sagrado Corazon znajduje się 2 km od apartamentu, a lotnisko Luis Munoz Marin International znajduje się 15 min jazdy samochodem.
Apartament położony jest w dzielnicy Santurce. Z obiektu można w 5 min dojść do centrum miasta.
W Downtown Condado Tropical Studio Goście mają do dyspozycji patio, balkon i restaurację tarasową z klimatyzacją. Obiekt noclegowy oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.
Ten apartament oferuje udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym lodówkę, piekarnik i szklane naczynia. 1-pokojowy apartament leży w pobliżu od dworca autobusowego Parada A. Szereg aktywności, w tym bilard zapewniają gościom aktywny wypoczynek. Downtown Condado Tropical Studio oferuje taras oraz zewnętrzny basen.
- Lokalne atrakcje
- Ponce de Leon Statue4,9 km
- Old San Juan4,7 km
- Marina Old San Juan4,3 km
- Condado Lagoon950 m
- Museum of San Juan4,8 km
- San Cristobal Castle4 km
- Escambrón Beach4 km
- San José Church5 km
- Barbosa Park2,6 km
- Lotniska
- Lotnisko Fernando Luis Ribas Dominicci4,6 km
- Stacje kolejowe
- Sagrado Corazon Station2,6 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Przyjazny zwierzętom
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Bar/ Poczekalnia
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Leżaki
- Kasyno
- Park wodny
- Ogród
- Stoły bilardowe
Usługi
- Wynajem samochodów
- Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
- Usługa zakupów spożywczych
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Patio
- Taras
- Meble ogrodowe
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do Downtown Condado Tropical Studio z lotniska?
Goście Downtown Condado Tropical Studio mogą prosić o usługi przewozowe. - ❓
Czy Downtown Condado Tropical Studio obejmuje kuchnię?
Tak, Downtown Condado Tropical Studio oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Downtown Condado Tropical Studio ma basen?
Downtown Condado Tropical Studio dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.